Dąb dla każdej rodziny na 100. Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości

22 kwietnia 2018 roku po Mszy Świętej o godz. 11.00 w kościele franciszkańsko-parafialnym w Miłakowie zorganizowano przez Franciszkanów i Radę Mieszkańców Miasta Miłakowa z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez naszą Ojczyznę Niepodległości przekazanie Parafianom drzewka – dębu i świerku. Parafianie chętnie zabierali do swoich domów sadzonki drzew, by posadzić je na swojej posesji, a tym samym włączając się w upamiętnienie odzyskania niepodległości. Drzewka zostały również przekazane Urzędowi Miasta. Przy klasztorze posadzono cztery dęby upamiętniające wielkie postacie Kościoła katolickiego: Świętego Jana Pawła II, Sługi Bożego Stefana Kard. Wyszyńskiego, Sługi Bożego ks. Bruno Siegel i o. Władysława Włodyki.

wtorek,
25 września 2018