Do parafii należą:

Miasto Miłakowo:

ul. Bema, ul. Chopina, ul. Daszyńskiego, ul. Dworcowa, ul. Kajki, ul. Kaszubska, ul. Katowicka, ul. Kilińskiego, ul. Kołłątaja, ul. Konopnickiej, ul. Kopernika, ul. Kościelna, ul. Kościuszki, ul. Leśna, ul. Lipowa, ul. Mazowiecka, ul. Młyńska, ul. Mickiewicza, ul. Morąska, ul. Mostowa, ul. Okrężna, ul. Olsztyńska, ul. Orzeszkowej, Osiedle Kolorowe, ul. Poznańska, ul. Prusa, ul. Przemysłowa, ul. Słoneczny Stok, ul. Szkolna, ul. Topolowa, ul. Warszawska, ul. Ojca Władysława Włodyki.

Wioski:

Bieniasze(5km), Gilginia (6 km), Głodówko (4 km), Gudniki (5 km), Gwiździny (9 km), Henrykowo (2 km),  Klugajny (5 km), Książnik (5 km),

Lesiska (8 km), Nowe Mieczysławy ( 8 km), Miejski Dwór (2 km), Mysłaki (4 km), Pityny - kolonia i ulica (4 km), Polkajny (2 km),

Różnowo (3 km), Rycerzewo (3 km), Stare Bolity (4 km), Stolno (9 km), Warkałki (6 km), Warkały (3 km), Warny (2 km), Ząbrowiec (10 km).

czwartek,
07 grudnia 2023