Do parafii należą:

Miasto Miłakowo:

ul. Bema, ul. Chopina, ul. Daszyńskiego, ul. Dworcowa, ul. Kajki, ul. Kaszubska, ul. Katowicka, ul. Kilińskiego, ul. Kołłątaja, ul. Konopnickiej, ul. Kopernika, ul. Kościelna, ul. Kościuszki, ul. Lipowa, ul. Mazowiecka, ul. Młyńska, ul. Mickiewicza, ul. Morąska, ul. Mostowa, ul. Okrężna, ul. Olsztyńska, ul. Orzeszkowej, Os. XXX - lecia PRL, ul. Poznańska, ul. Prusa, ul. Przemysłowa, ul. Słoneczny Stok, ul. Szkolna, ul. Świerczewskiego, ul. Topolowa, ul. Warszawska, ul. Ojca Władysława Włodyki.

Wioski:

Bieniasze(6km), Gilginia (7 km), Głodówko (4 km), Gudniki (5 km), Gwiździny (9 km), Henrykowo (2 km),  Klugajny (5 km), Książnik (5 km),

Lesiska (8 km), Nowe Mieczysławy ( 8 km), Miejski Dwór (2 km), Mysłaki (4 km), Pityny - kolonia i ulica (4 km), Polkajny (2 km),

Różnowo (8 km), Rycerzewo (3 km), Stare Bolity (4 km), Stolno (9 km), Warkałki (6 km), Warkały (3 km), Warny (2 km), Ząbrowiec (10 km).

piątek,
14 grudnia 2018