Menu

INTENCJE

Niedziela

09.08.2020

7:30

Za + męża Mieczysława i za + syna Bogdana

9:00

1.Za + Jarosława Tarasiuk (greg.7)

2.Za ++ Mateusza Stępień i Patryka Cichosz

11:00

W int. Parafian i Dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

 

Poniedziałek

10.08.2020

 

Św. Wawrzyńca

 

 

8:00

1. Za + Jarosława Tarasiuk (greg.8)

2.Za + Jana Doroszyńskigo

18.00

 1.Za ++ Stanisława i jego rodziców oraz Józefa i Annę, Arkadiusza i Henryka

2.Za + Czesława Grygiel oraz ++ Petronelę, Mieczysława i Zbigniewa

Wtorek

11.08.2020

 

Św. Klary

z Asyżu

8:00

1.Za ++ Bazylego, Piotra i Grzegorza

2.Za + Mariana Druszcz – int. od uczestników pogrzebu

18:00

1.Z prośbą o Boże błogosławieństwo i nowe powołania do Franciszkańskiego Zakonu Świeckich

2. Za + Jarosława Tarasiuk (greg.9)

Środa

12.08.2020

8:00

1. Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

2. Za + Pawła Kotowskiego – int. od sąsiadów

18:00

1.Za + Lucjana w 4. rocznicę śmierci

2. Za + Jarosława Tarasiuk (greg.10)

Czwartek

13.08.2020

 

8:00

Za + Jarosława Tarasiuk (greg.11)

18:00

1.Z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Gabrieli i Pawła w rocznicę zwarcia Sakramentu Małżeństwa

2.Za + Czesława Kwiatka oraz za + Wojciecha Nowikiewicza

Piątek

14.08.2020

 

Św. Maksymiliana Marii Kolbego

8:00

1.Za + Józefa Berdygę

2. Za + Jarosława Tarasiuk (greg.12)

18:00

1.Za ++ Eufrozynę Różę i Władysława Kudlik

2.Za + Jadwigę Kościukiewicz – int. od koleżanek Ireny i Janiny

Sobota

15.08.2020

 

Uroczystość Wniebo-wzięcia NMP

 

7:30

1.Za ++ Stefanię i Stanisława Najmowicz oraz ich rodziców

2. Za + Jarosława Tarasiuk (greg.13)

9:00

Z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla rodziców: Marii i Jana Miazgów

11:00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski w 25. rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa Doroty i Zbigniewa oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo dla ich dzieci: Julki, Amelki, Marty i Emila

18:00

Za ++ Krzysztofa, Hieronima, Marka i Adriana Bronakwoskich oraz za + Magdalenę

Niedziela 16.08.2020

 

7:30

Za ++ rodziców: Elżbietę i Franciszka

9:00

1.Za + Irenę Mikułan w 12. rocznicę śmierci oraz za  + Piotra – int. od wnuczki Kamili z rodziną

2. Za + Jarosława Tarasiuk (greg.14)

11:00

W int. Parafian i Dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

Za ++ Michała, Walerię i Ryszarda Tołsty

INTENCJE

Niedziela

02.08.2020

Matki

Bożej Anielskiej

7:30

Za ++ Stefanię i Stanisława Najmowicz i ich rodziców

9:00

Z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla członków Róży św. Agaty, a dla ++ z róży łaskę nieba.

11:00

W int. Parafian i Dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

Za + Wiesława Makowskiego

Poniedziałek

03.08.2020

 

 

8:00

1.Za + Jarosława Tarasiuk (greg.1)

2.Za + Roberta Pawelczyk – int. od uczestników pogrzebu

18.00

1.Z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla

o. Arkadiusza – int od Margaretki

2.Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców Miejskiego Dworu i Różnowa

Wtorek

04.08.2020

 

Św. Jana Marii Vianneya

8:00

1.Za + Sylwię Wąśniewską – int. od uczestników pogrzebu

2.Za ++ Annę, Antoniego i Stanisławę

18:00

1.Za ++ rodziców: Czesława i Wandę Giza oraz  Henrykę i Władysława Dutkowskich

2. Za + Jarosława Tarasiuk (greg.2)

Środa

05.08.2020

8:00

1. Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

2. Za + Jarosława Tarasiuk (greg.3)

18:00

1.Za + Edmunda Sokołowskiego

2.Za + Krystiana w 3. rocznicę śmierci oraz Danutę

Czwartek

06.08.2020

Święto

Przemienienia Pańskiego

8:00

1.Za ++ rodziców, teściów w rocznicę śmierci mamy Marianny

2. Za + Jarosława Tarasiuk (greg.4)

18:00

1.Za + Danutę Kozyra w 16. rocznicę śmierci

2.Za ++ rodziców Karpińskich i Szczepańskich oraz za ich ++ dzieci

Piątek

07.08.2020

8:00

1.Za + Zofię Stępczyńską oraz za ++ Ryszarda i Halinę Pietrasik

2. Za + Jarosława Tarasiuk (greg.5)

18:00

1.Za + Kazimierza Kalinowskiego

2.Z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla Barbary

Sobota

08.08.2020

 

Św. Dominika

8:00

1.Z podziękowaniem za otrzymane łaski w 39. rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo

i potrzebne łaski dla Krystyny i Jana oraz ich dzieci.

2. Za + Jarosława Tarasiuk (greg.6)

18:00

1.Za + Jana Teller w 7. rocznicę śmierci, brata Kazimierza oraz  rodziców Telerów i Ołdaków

2.Za ++ Marię i Romana Niedźwiadek

Niedziela 09.08.2020

 

7:30

Za + męża Mieczysława i za + syna Bogdana

9:00

1.Za + Jarosława Tarasiuk (greg.7)

2.Za ++ Mateusza Stępień i Patryka Cichosz

11:00

W int. Parafian i Dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

 

INTENCJE

Niedziela

26.07.2020

7:30

Za ++ Stefanię i Stanisława Najmowicz oraz ++ z ich rodzin oraz    za + Mariolę Mikołajczyk

9:00

Z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla członków Róży św. Anny, a dla ++ z róży łaskę nieba.

11:00

W int. Parafian i Dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

Za + Zygmunta Gutfrańskiego

Poniedziałek

27.07.2020

8:00

Za ++ Jadwigę i Jana Banaszek oraz za + Rafała Dobrzyńskiego

18.00

1. Za ++ Mariusza i Wacława oraz za ++ rodziców z obojga stron

2. Za ++ Władysława i Włodzimierz Wołoszczuk

Wtorek

28.07.2020

8:00

1. Za ++ Teresę i Bernarda

2. Za + Lucynę Puchałko

18:00

1. Za + Marię Skiba w kolejną rocznicę śmierci

2. Z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla mieszkańców Mysłak i Nowych Meczysław

Środa

29.07.2020

8:00

1. Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

2. Za + Andrzeja Pietrygę w rocznicę śmierci i jego ++ rodziców

18:00

1. Z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Magdaleny z okazji urodzin oraz o opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla całej rodziny

2. Za++ Wiesławę, Edwarda Kiapśnia i ich synów

Czwartek

30.07.2020

8:00

Za ++ Jana i Stanisławę Dobrowolskich oraz za ++ Henryka i Jerzego

18:00

1. Za + Małgorzatę Kuśmierczyk

2. Za + Waldemara Piórkowskiego – int. od rodziny Kirsonów

Piątek

31.07.2020

8:00

1. Za + Zdzisława i jego ++ rodziców

2. Za + Jana Grabowskiego – int. od rodziny Wilczaków

18:00

1. Za + Wiesława Kiapśnia w 3. rocznicę śmierci oraz ++ Edwarda, Jana i Andrzeja

2. Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców Pityn

Sobota

01.08.2020

8:00

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące

2. Z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Przemysława z okazji

     3. rocznicy urodzin

18:00

1. Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Genowefy z okazji 77. rocznicę urodzin

2. Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Marii z okazji 50. rocznicy urodzin

Niedziela 02.08.2020

 

7:30

Za ++ Stefanię i Stanisława Najmowicz i ich rodziców

9:00

Z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla członków Róży św. Agaty, a dla ++ z róży łaskę nieba.

11:00

W int. Parafian i Dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

Za + Wiesława Makowskiego

INTENCJE

Niedziela

19.07.2020

7:30

Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę matki Bożej w rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa Aleksandry i Tomasza oraz Sandry i Sebastiana

9:00

Za + Pawła Melcera w 4. rocz. śm. oraz za ++ Tomasza i Bernarda

11:00

W int. Parafian i Dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

Za ++ rodziców:  Antoniego i Genowefę Chojnowskich

Poniedziałek

20.07.2020

8:00

1.Za + Czesławę Banaszek oraz za ++ Stefana i Zygmunta

2.Z podziękowaniem za otrzymane łaski w 45. rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo u potrzebne łaski dla Ireny i Romana.

18.00

1.Za + Halinę Siwiec

2.Za ++ z rodziny Kumanów i Pszczołów

Wtorek

21.07.2020

8:00

1.Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Barbary, Elżbiety i Magdaleny

2.Za + Zbigniewa Tymosiak

18:00

1.Za + Henryka Gabrielczyka

2.Z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla Krystyny z okazji imienin

Środa

22.07.2020

8:00

1. Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

2.Za ++ Czesława, Mirosława oraz Irenę Heinich i ++ rodziców z obojga stron

18:00

1.Z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla członków Róży św. Marii Magdaleny

2.Za + Bolesława Hurmana

Czwartek

23.07.2020

8:00

1.Za + Grażynę Ochwat

2.Za + Rajmunda Piotrowskiego – int. od sąsiadów z bloku nr 4

18:00

1.Za + Rafała Szarlińskiego – w 4. rocznicę śmierci

2.Za + Krystynę Dybińską

Piątek

24.07.2020

8:00

1.Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Teodora z okazji 80. rocznicy urodzin.

2.Za ++ Annę i Krystynę

18:00

1.Za + Czesława i jego rodziców

2.Za ++ Stanisława oraz jego rodziców i rodzeństwo

Sobota

25.07.2020

8:00

1.Za + Krzysztofa Siemaszko oraz ++ z rodziny Siemaszko i Kowalskich

2.Za + Małgorzatę Rosa w 1. rocznicę śmierci

18:00

1.Za ++ Annę i Stanisława Przybysz oraz ++ rodziców Jana i Zofię, Zdzisława Rawskich

2.Za + Eugeniusza Rybak

Niedziela 26.07.2020

 

7:30

Za ++ Stefanię i Stanisława Najmowicz oraz ++ z ich rodzin

9:00

Z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla członków Róży św. Anny, a dla ++ z róży łaskę nieba.

11:00

W int. Parafian i Dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

Za + Zygmunta Gutfrańskiego

INTENCJE

Niedziela

12.07.2020

7:30

Za + Czesława Turłaja i za ++ z rodziny Szydłowskich

9:00

Za + Jana Grabowskiego w 1. rocznicę śmierci oraz za + Elżbietę Strach w 10. rocznicę śmierci

11:00

W int. Parafian i Dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

Za + Franciszka Ołdaka i jego ++ rodziców

Poniedziałek

13.07.2020

8:00

1. Za + Zygmunta Wojas – int. od sąsiadów z ul, Kaszubskiej

2. Z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej  rodziny Branica

18.00

1. Za + Marcina Kursę

2. Za ++ Piotra i Annę Januskiewicz

Wtorek

14.07.2020

8:00

1. Za + Henryka

2. Za + Mirosława Korkuć w 5. rocznicę śmierci oraz za ++ jego rodziców i za ++ z rodziny Wójcik

18:00

1. Z prośbą o Boże błogosławieństwo dla członków FZŚ oraz nowe powołania do III Zakonu św. Franciszka

2. Za ++ Krystynę i Jana Stasiak

Środa

15.07.2020

8:00

1. Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

2. Za + Henryka Dzieciątek oraz za + Stefana Morawskiego

18:00

1. Za + Dariusza

2. Za ++ Wandę, Czesława Giza oraz za ++ Henrykę i Władysława Dudkowskich

Czwartek

16.07.2020

8:00

1. Za + Tadeusza Ćwiek

2. Za + Stanisława i Stanisławę Stefańskich oraz za ++ synów i córkę Wiesławę

18:00

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski dla Agnieszki i Tadeusza w dniu 26. rocznicy zawarcia Sakramentu Małżeństwa oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

2. Za + Bożenę Rzeczkowską oraz za + Wiesława Rzeczkowskiego

Piątek

17.07.2020

8:00

1. Za ++ Modesta, Annę i Bogdana Ławrynowicz

2. Za + Zygmunta Wojas

18:00

1. Za + Jana Stachurę

2. Zygmunta Wojas – int. od syna Mariana z żoną i dziećmi

Sobota

18.07.2020

8:00

1. Za + Pawła Kotowskiego – int. od Agnieszki i Zbyszka Moczulskich

2. Za + Annę Głąb

18:00

1. Za ++ Stefanię i Stanisława Najmowicz oraz ich rodziców

2. Z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Nikoli, Mikołaja, Piotra, Natana i Jakuba.

Niedziela 19.07.2020

 

7:30

Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę matki Bożej w rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa Aleksandry i Tomasza oraz Sandry i Sebastiana

9:00

Za + Pawła Melcera w 4. rocznicę śmierci oraz za ++ Tomasza i Bernarda

11:00

W int. Parafian i Dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

Za ++ rodziców:  Antoniego i Genowefę Chojnowskich

INTENCJE

Niedziela

05.07.2020

7:30

Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośba o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Janiny i Romana z okazji 40. Rocznicy zawarcia Sakramentu Małżeństwa

9:00

Z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla członków Róży św. Elżbiety

11:00

W intencji Parafian i Dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

Za + Eugeniusza Kaweckiego

Poniedziałek

06.07.2020

8:00

1. Za ++ Stefanię i Mikołaja Zarembskich i ich dzieci

2. Za ++ z rodziny Śmiglów i Pisarskich

18.00

1. Za + Marka Narojczyka

2. Za + Jana Dejnę w 6. rocznicę śmierci

Wtorek

07.07.2020

8:00

1. Za + Pawła Kotowskiego – int. od siostry Danki z dziećmi

2. Za + Rajmunda Piotrowskiego – int. od żony z dziećmi

18:00

1. Za + Dariusza Heinich i za ++ Mieczysławę i Stanisława Boraczyńskich oraz za + Wiesława Bednarczyka

2. Za + Teresę

Środa

08.07.2020

8:00

1. Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

2. Za + Jarosława Tarasiuk

18:00

1. Za ++ Helenę, Bogdana Nowoszewskich

2. Za ++ Mariannę i Stanisława Karczmarczyk

Czwartek

09.07.2020

8:00

1. Za + Zygmunta Wojas – int. od rodziny Zabłockich

2. Za ++ brata Adama, Henryka i rodziców

18:00

1. Z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla syna Wacława z okazji urodzin i opiekę Matki Bożej dla jego rodziny

2. Za ++ Stanisławę i Franciszka oraz Jana Ołdaka

Piątek

10.07.2020

8:00

1. Za ++ Helenę i Zenona Kiliszek

2. Za + Józefa Branicę

18:00

1. Za ++ Ryszarda i Czesława Przerwa

2. Za ++ Mieczysławę Boraczyńską, męża Stanisława, wnuka Dariusza i Wiesława Bednarczyka

Sobota

11.07.2020

8:00

1.Za + Piotra Chomę w kolejną rocznicę śmierci

2.Za + Danutę

18:00

1. Za + Wiesława Makowskiego

2. Za + Henrykę Kalisz

Niedziela 12.07.2020

 

7:30

Za + Czesława Turłaja i za ++ z rodziny Szydłowskich

9:00

Za + Jana Grabowskiego w 1. rocznicę śmierci oraz za + Elżbietę Strach w 10. rocznicę śmierci

11:00

W int. Parafian i Dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

Za + Franciszka Ołdaka i jego ++ rodziców

INTENCJE

Niedziela

28.06.2020

7:30

Za ++ Stefanię i Stanisława Najmowicz oraz za ++ Benedyktę i Aleksandra Wojciechowskich oraz ich rodziców

9:00

Z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz dary Ducha Świętego dla Pawła z ok. imienin

11:00

W intencji Parafian i Dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

Za + Pawła oraz za + jego ojca oraz dziadków z obojga stron

Poniedziałek

29.06.2020

8:00

1. Za +Pawła Szot

2.Za + Krystynę Połom oraz ++ rodziców i teściów

18.00

1.Za + Jana Kiapśnia w rocznicę śmierci oraz za ++ Edwarda, Wiesławę i Andrzeja

2.Za ++ Marię i Jana oraz Władysława Dudak oraz za ++ z rodziny

Wtorek

30.06.2020

8:00

1. Z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Karoliny w 7. rocznicę  urodzin.

2.Za + Pawła Szot

18:00

1.Z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej oraz potrzebne łaski dla córki z okazji 44. rocznicy urodzin

2. Z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej oraz potrzebne łaski dla Joanny z okazji 5. rocznicy urodzin

Środa

01.07.2020

8:00

1.Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

2. Z prośbą o Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia, opiekę Matki Bożej dla babci Krystyny, jej wnuków i prawuków.

18:00

1. Za ++Adama i Eugeniusza Kalisz

2. Za ++Halinę Szczepańską i Piotra Szczepaniuka

Czwartek

02.07.2020

8:00

1.Za++ rodziców: Stanisława i Jadwigę oraz za + brata Piotra

2.Za + Stanisława Ćwiklińskiego

18:00

1.Za + Czesława Budnik w rocznicę śmierci

2.Za + Halinę Głozak

Piątek

03.07.2020

8:00

1.Za + Pawła Kotowkiego – int. od Jolanty Kuształa z rodziną

2.Za + Mariana Pisarskiego

18:00

1.Za + Zygmunta Mroczka

2.Za + Mirjana Zielińskiego – int. od mieszkańców Bieniasz

Sobota

04.07.2020

8:00

1.Za dusze w czyśćcu cierpiące

2.Za ++ Mieczysława i Bogdana Wiśniewskich

18:00

1.Za ++ Mariannę i Mariana Piotrowskich oraz ich ++ rodziców

2.Za ++ Teresę Murawską w 2. rocznicę śmierci

Niedziela 05.07.2020

 

7:30

Za ++ Stefanię i Stanisława Najmowicz oraz za ++ Benedyktę i Aleksandra Wojciechowskich oraz ich rodziców

9:00

Z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla członków Róży św. Elżbiety

11:00

W intencji Parafian i Dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

Za + Eugeniusza Kaweckiego

INTENCJE

Niedziela

21.06.2020

7:30

Za ++ Alicję Kursa, Wandę Gros – int. od koleżanki

9:00

W intencji Parafian i Dobroczyńców Kościoła i klasztoru

11:00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo dla  Elżbiety i Stanisława w 40. rocznicę  zawarcia Sakramentu Małżeństwa

18:00

Za + Eugeniusza Kaweckiego

Poniedziałek

22.06.2020

8:00

Za + Waldemara Piórkowskiego – int. od Haliny

18.00

1.Za ++ Alojzego, Jana, Janinę, Jana, Piotra i Daniela

2.Za++ Aleksandrę i Stanisława Farys oraz za + Piotra Smolińskiego

Wtorek

23.06.2020

8:00

1.Za ++ Tomasza i Wiesława Bednarczyk

2.Za ++ Janinę i Wandę

3.Za ++ rodziców Janinę i Bolesław Jaworskich

18:00

1.Za + tatę Stanisława oraz za + Stefanię Najmowicz i ich ++ rodziców

2.Za + Bolesława Hurman

3.Za + Edmunda Biernackiego

Środa

24.06.2020

8:00

1.Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

2.Za + Janinę Kwiatek

18:00

1.Za + Jana Ołdaka oraz jego ++ rodziców

2.Za ++ Danutę, Helenę, Władysława i Zdzisława Kozyra

Czwartek

25.06.2020

8:00

1.Z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo w kolejną rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa

2.Za + Annę Głąb – int. od sąsiadów z bloku nr 10

18:00

1.Za + Stanisławę Paszkowską

2.Za ++ Jana, Andrzeja, Piotra, Jana i Piotra

Piątek

26.06.2020

8:00

1.Z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla Ireny

2. Z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Kornelii, Kamili i ich brata oraz za ich rodziny.

18:00

1.Z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Artura Szczepańskiego w 60. rocznicę urodzin i potrzebne łaski dla rodziny

2.Za + Hannę Butajło

Sobota

27.06.2020

8:00

1.Za + Ojca Władysława Włodykę – int, od Stowarzyszenia

im o. Władysława Włodyki

2.Za ++ Danielę i Kazimierza oraz ich rodziców i rodzeństwo

18:00

1.Z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla członków Róży MB Nieustającej Pomocy

2.Za + Wojciecha Nowikiewicza, jego ++ rodziców oraz za ++ Klarę i Władysława Domańskich i ich ++ rodziców

Niedziela 28.06.2020

 

7:30

Za ++ Stefanię i Stanisława Najmowicz oraz za ++ Benedyktę i Aleksandra Wojciechowskich oraz ich rodziców

9:00

Z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Nieustającej pomocy  oraz dary Ducha Świętego dla Pawła z ok. im.

11:00

W intencji Parafian i Dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

Za + Pawła oraz za + jego ojca oraz dziadków z obojga stron

INTENCJE

Niedziela

14.06.2020

7:30

Za + Czesława Kwiatka

9:00

Za + Tomasza Melcer w 5. rocznicę śmierci oraz ++ Pawła i Bernarda

11:00

Za Parafian i Dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

Za ++ rodziców: Mariannę i Jerzego oraz ++ rodzeństwo: Teresę, Kazimierza i Hannę

Poniedziałek

15.06.2020

8:00

1.Za ++ Stefanię i Władysława Nowińskich oraz za ++ dziadków

2.Za + Waldemara Piórkowskiego – int. od Doroty z rodziną

18.00

1.Za + Tomasza Janickiego w 10. rocznicę śmierci oraz za + Henryka Lipińskiego

2.Za ++ rodziców Stanisławę i Jana Olszewskich oraz za ++ braci Antoniego, Wacława i Ryszarda Olszewskich  i + siostrę Mariannę Załęską

Wtorek

16.06.2020

8:00

1.Za Waldemara Piórkowskiego – int. od sąsiadów z bloku nr 9

2.Za + Pawła Kotowskiego – int. od Anny Szpakowskiej

18:00

1.Z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Marzanny i Arkadiusza

2.Za + Wojciecha Kluziaka w 10. rocznicę śmierci oraz za ++ rodziców: Janinę i Stanisława Bieleckich

Środa

17.06.2020

8:00

1.Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodziny

18:00

1.Za + Ottona i Lucynę Szuplińskich

2.Za ++ Iwonę Czujko, Maję, Anielę Kipiel, Karola, Zofię i Józefa

Czwartek

18.06.2020

8:00

1.Za + Waldemara Piórkowskiego

2.Za + Pawła Kotowskiego – int. od uczestników pogrzebu

18:00

1.Za + Zygmunta Mroczek

2.Z prośbą o Boże błogosław. i opiekę Matki Bożej  dla Marii i Romana z okazji 60. rocznicy zawarcia Sakramentu Małżeństwa

    SAKRAMENT BIERZMOWANIA    

Piątek

19.06.2020

8:00

1.Za + Pawła Kotowskiego – int. od Teresy i Pawła Kuształa

2. Za + Mirjana Zielińskiego – int od uczestników pogrzebu

18:00

1.Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Janiny z okazji urodzin

2.Za + Janinę Zawal oraz ++ z rodziny Zawal

Sobota

20.06.2020

8:00

1.Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosław.

i opiekę Matki Bożej dla Wioletty, Tomasza i Macieja

2.Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Małgorzaty i Cezarego oraz ich dzieci

18:00

1.Za ++ Jadwigę, Jana, Stanisława Starzyńskich, Kazimierę, Józefa, Sylwestra Strzylak oraz + Waldemara Piórkowskiego

2.Za + Lucjana w 34. rocz. śm. oraz za ++ rodziców i rodzeństwo

Niedziela 21.06.2020

 

7:30

Za ++ Alicję Kursa, Wandę Gros – int. od koleżanki

9:00

W intencji Parafian i Dobroczyńców Kościoła i klasztoru

11:00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo dla  Elżbiety i Stanisława w 40. rocznicę  zawarcia Sakramentu Małżeństwa

18:00

Za + Eugeniusza Kaweckiego

INTENCJE

Niedziela

07.06.2020

7:30

Za ++ Stefanię i Stanisława Najmowicz oraz ++ z ich rodzin

9:00

Z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla członków Róży Niepokalanego Poczęcia NMP

11:00

W intencji parafian i dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

Za + Henryka Gabrielczyka

Poniedziałek

08.06.2020

8:00

1.Za + Stanisław Bobowskiego i ++ rodziców: Stanisławę i Mariana Kolińskich, ++ Jana i Krystynę Winogrodzkich

2.Za + Emilię Żaczkiewicz – int. od sąsiadów z bloku 9c

18.00

1. Za + Marię Bielawską w 17. rocznicę śmierci

2.Za ++ Janusza Kacprzak, Barbarę Kominek, Janusza Miszlera i Dionizego Sztorc

Wtorek

09.06.2020

8:00

1. Z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla Sylwka Warszawskiego

2.Za + Waldemara Piórkowskiego – int. od rodziny Zastawnych

18:00

1. Z prośbą o Boże błogosławieństw o dla członków FZŚ oraz o nowe powołania.

2.Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej oraz potrzebne łaski dla Danuty i Stanisława w 2. rocznicę ślubu i błogosławieństwo  Boże dla ich dzieci.

Środa

10.06.2020

8:00

1.Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

2. Za + Bogdana – int. od rodziny Dąbrowskich

18:00

1. Za + Małgorzatę Kuśmierczyk

2.Za + Pawła Urbanowicza i ++ z rodziny

Czwartek

11.06.2020

7:30

Za + Józefa Sokołowskiego w 13. rocznicę śmierci

9:00

Za ++ Michała, Walerię i Ryszarda Tołstych

11:00

Za + Teresę Iwaniec

18:00

Za ++ Eugenię i Mariana

Piątek

12.06.2020

8:00

1. Za + Emilię Żaczkiewicz – int. od Róży Marii Magdaleny

2. Za + Waldemara Piórkowskiego – int. od sąsiadów z bloku nr 9

18:00

1. Za małżonków i ich dzieci w 15. rocz. zawarcia Sakr.  Małż.

2.Za ++ Jadwigę Ciechanowicz, Jana Ryszkę oraz za + Roberta Ryszkę w 1. rocznicę śmierci

Sobota

13.06.2020

8:00

1.Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Antoniego z okazji imienin i 89. Urodzin

2. Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Pawła z okazji 30. urodzin

18:00

1.Za + Leokadię Roman

2.Z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla członków Róży św. Antoniego

3.Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w 13. rocznicę powstania Grupy AA: Barka”

Niedziela 14.06.2020

 

7:30

Za + Czesława Kwiatka

9:00

Za + Tomasza Melcer w 5. rocznicę śmierci oraz ++ Pawła i Bernarda

11:00

Za Parafian i Dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

Za ++ rodziców: Mariannę i Jerzego oraz ++ rodzeństwo: Teresę, Kazimierza i Hannę

  Intencje Mszy św. w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Miłakowie

Niedziela

31.05.2020

7:30

Z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Grażyny z okazji urodzin

9:00

Z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Huberta z okazji 18. urodzin

11:00

W intencji parafian i dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

Z prośbą o Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla syna z okazji 40. rocznicy urodzin i jego rodziny

Poniedziałek

01.06.2020

8:00

1.Za + Michała Hubacza w rocznicę śmierci

2.Za + Wojciecha Pudlaka – int. od uczestników pogrzebu

18.00

1.Za ++Mieczysława, Bogdana i Stanisława

2.Z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz potrzebne łaski dla Andrzeja

Wtorek

02.06.2020

8:00

1.Za + Ojca Ksawerego Kuleszę w 37. rocznicę śmierci – int. od rodziny Zabłockich

2.Za + Wojciecha Pudlaka – int. od sąsiadów: Petryków i Gołębiewskich

18:00

1.Za ++ Wandę i Czesława Gizę, Władysława i Henrykę Dutkowskich oraz ++ teściów: Helenę i Mariana Kubackich

2.Za + Bolesława Wicińskiego – int. od kolegi Mietka z rodziną

Środa

03.06.2020

8:00

1.Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

2.Za++ Józefa i Rudolfa Pawłowskich oraz za+ Władysława Marzec

18:00

1.Za + Jana Tomasza – int. od Reni Saj z rodziną

2.Za + Mariana Zawala i ++ z rodziny Zawal

Czwartek

04.06.2020

8:00

1.Za + Emilię Żaczkiewicz – int. od uczestników pogrzebu

2.Za + Waldemara Piórkowskiego -  int. od uczestników pogrzebu

18:00

1.Za + Halinę Bejtka w 1. rocznicę śmierci

2.Za + Janinę Zawal i ++ Zofię i Stanisława Lipczyńskich

Piątek

05.06.2020

8:00

1.Z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Heleny z okazji 60. urodzin

2.Za ++ Adama, Eleonorę i Zofię Stępczyńskich

18:00

1.Za + Sylwię Wąśniewską

2.Za + Józefa Padło i ++ z rodziny

Sobota

06.06.2020

8:00

1.Za dusze w czyśćcu cierpiące

2.Za + Mariana Myszko w 7. rocznicę śmierci

18:00

1.Za ++ Alinę i Mariana Pietrasik

2.Za ++Zygmunta Kursę i jego rodziców

Niedziela 07.06.2020

 

7:30

Za ++ Stefanię i Stanisława Najmowicz oraz ++ z ich rodzin

9:00

Z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla członków Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy

11:00

W intencji parafian i dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

Za + Henryka Gabrielczyka

  Intencje Mszy św. w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Miłakowie

Niedziela

24.05.2020

7:30

Za ++ mamę Stefanię i Stanisława Najmowicz oraz ich ++ rodziców i za + mamę Sabinę Kalinowską

9:00

1.Za ++ Leszka, Zdzisława, Jana i Zofię Rawskich

2.Za + Stanisława Kosacza w 2. rocznicę śmierci

11:00

W intencji parafian i dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

Za + Stanisława w 2. rocznicę śmierci

Poniedziałek

25.05.2020

8:00

1.Za + Henryka Zielińskiego oraz ++rodziców z obojga stron

2.Za + Helenę Siwiec – int. od córki Krystyny

18.00

Za + Mariannę Wojewoda

Wtorek

26.05.2020

8:00

1.Za + mamę Karolinę

2.Za ++rodziców: Janinę i Bolesława Janowskich

18:00

1.Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla mamy – Stanisławy z okazji Dnia Matki

2.Za ++ Stanisławę, Józefa i Wojciecha Nowikiewicz oraz Klarę i Władysława Domańskich i ++ z rodziny

Środa

27.05.2020

8:00

1.Za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy – zbiorowa

2.Za ++ rodziców: Weronikę i Wojciecha oraz ++rodzeństwo

18:00

1.Dziękczynna, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Małgorzaty i Kai

2.Za + Teresę Oziębło i ++ z rodzin: Oziębło i Frel

Czwartek

28.05.2020

8:00

1.Za + Jana Tomasza – int. od sąsiadów z ul. Kopernika

2.Z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla mieszkańców Bieniasz i Osiedla kolorowego – blok nr 12

18:00

Za + Ernesta Peterejt i za ++ z rodziny Kamińskich

Piątek

29.05.2020

8:00

1.Za + Kazimierza Dobosza – od mieszkańców Głodówka i Rycerzewa

2.Za ++ Leontynę, Romana, Bolesława i Wiesława

18:00

1.Za ++ Teodorę i Mariannę

2.Za ++ Elżbietę i Tadeusza Oniszk

Sobota

30.05.2020

8:00

1.Za + Mikołaja Ubramek w 12. rocznicę śmierci oraz za + Bogdana Ławrynowicz w 2. rocznicę śmierci

2.Za + Bolesława  Jana Wicińskiego – int. od  Pauliny i Krzysztofa

18:00

1.Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla wnuczki Klaudii z okazji 18. rocznicy urodzin – int. od babci Jasi

2.Za ++ chrzestnego Pawła i dziadka Franciszka – int. od Klaudii

Niedziela 31.05.2020

 

7:30

Z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Grażyny z okazji urodzin

9:00

Z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Huberta z okazji 18. urodzin

11:00

W intencji parafian i dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

Z prośbą o Boże błogosławieństwo. opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla syna z okazji 40. rocznicy urodzin i jego rodziny

  Intencje Mszy św. w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Miłakowie

Niedziela

17.05.2020

7:30

Za ++ Stefanię i Andrzeja oraz Zdzisława Ozga

9:00

Za + Annę Choma w 20. rocznicę śmierci oraz za ++ z rodziny

11:00

W intencji parafian i dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

Za + męża Czesława oraz za ++ rodziców: Mariannę i Tadeusza oraz za ++ rodzeństwo

Poniedziałek

18.05.2020

8:00

1.Za + Michała oraz za jego ++ rodziców i braci

2.Z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie , zakonne i misyjne

18.00

1. Za + Krystynę Dybińską

2.Za ++ Stefanię i Władysława Nowińskich

Wtorek

19.05.2020

8:00

1.Za ++ z rodziny Karasiewiczów

2.Za + Kazimierza Dobosza – int. od uczestników pogrzebu

18:00

1.Za + Michała w rocznicę śmierci

2.Za ++Eugeniusza i Adama Kalisz

Środa

20.05.2020

8:00

1.Za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy – zbiorowa

2.Za + Reginę Zabłocką i jej ++ rodziców

18:00

1.Za ++ Wandę i Czesława Turzionek oraz za + Lucynę Drobiszewską

2.Za + Jana Tomasza – int. od Zosi i Waldka Strzylak

Czwartek

21.05.2020

8:00

1.Za + Władysławę Dybikowską oraz za ++ synów i zięcia

2.Za + Bolesława Wicińskiego – int. od Danusi

18:00

1.Za + Mariana Żabika w 6. rocznicę śmierci i za + Andrzeja Żabika w 7. rocznicę śmierci oraz za + Władysławę Żabik               w 1. rocz. śmierci

2.Za + Jana Tomasza – int. od rodziny Filipowiczów

Piątek

22.05.2020

8:00

1.Za ++ Janinę i Stanisława oraz ich ++ rodziców i rodzeństwo

2.Za + Henryka Sadowskiego

18:00

1.Z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodziny

2.Za ++ Henrykę, Józefa i Jana Ołdaków

Sobota

23.05.2020

8:00

1.Za + Helenę Antoniak w 30. rocz. śmierci oraz za + męża i za         ++ z rodziny

2.Za + Janinę Kwiatek w 3. rocznicę śmierci

18:00

1.Za + Edmunda Bernackiego

2.Z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Faustyny z okazji ur.

3.Za + Bolesława Hurmana

Niedziela 24.05.2020

 

7:30

Za ++ Stefanię i Stanisława Najmowicz oraz ich ++ rodziców

9:00

Za ++ Leszka, Zdzisława, Jana i Zofię Rawskich

11:00

W intencji parafian i dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

Za + Stanisława w 2. rocznicę śmierci

  Intencje Mszy św. w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Miłakowie

Niedziela

10.05.2020

7:30

1.Za + Jana w rocznicę śmierci oraz za ++ Stanisława i Piotra

2.Za + Władysława Kwiatkowskiego ( greg./26)

9:00

Za ++ Mateusza Stępień i Patryka Cichosz

11:00

W intencji parafian i dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

Poniedziałek

11.05.2020

8:00

1.Za + Władysława Kwiatkowskiego ( greg./27)

2.Za ++ Teresę, Rafała, Mariannę i Aleksandra Raczyńskich

18.00

1.Za + Zygmunta Gutfrańskiego

2.Za + Wacława Tomaszewicza w 1. rocznicę śmierci oraz                                 za + Mariusza

Wtorek

12.05.2020

8:00

1.Za + Władysława Kwiatkowskiego ( greg./28)

2.Za + Joannę Sikorską

18:00

1.FZŚ

2. Za + Ewelinę Stasiak oraz za ++ Krystynę i Jana

Środa

13.05.2020

8:00

1.Za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy – zbiorowa

2.Za + Bolesława Wicińskiego – int. od rodziny Tomaszów

18:00

1.Za + Władysława Kwiatkowskiego ( greg./29)

2. Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Gabrieli z okazji urodzin.

Czwartek

14.05.2020

8:00

1.Za + Władysława Kwiatkowskiego ( greg./30)

Za + Zofię Stępczyńską oraz za ++ rodziców z obojga stron

18:00

1.Za ++ rodziców: Marię i Roberta

2.Za + Jana Tomasza – int. od chrześnicy Beaty z rodziną

Piątek

15.05.2020

8:00

1.Za + Zofię Sasin i Alojzego oraz za ++ rodziców

2.Z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski oraz z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Zofii z okazji imienin

18:00

1.Za ++ Zofię, Jana, Leszka i Zdzisława Rawskich

2.

Sobota

16.05.2020

8:00

1.Za ++ Stefanię i Stanisława Najmowicz oraz za ich ++ rodziców

2.

18:00

1.Za ++ Władysławę i Józefa, Czesławę i Tadeusza Zboińskich

2.Za ++ Annę i Mieczysława Moszczańskich oraz za ++ Marię i Piotra Piekarskich

Niedziela 17.05.2020

 

7:30

Za ++ Stefanię i Andrzeja oraz Zdzisława Ozga

9:00

Za + Annę Choma w 20. rocznicę śmierci oraz za ++ z rodziny

11:00

W intencji parafian i dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

Za + męża Czesława oraz za ++ rodziców: Mariannę i Tadeusza oraz za ++ rodzeństwo

  Intencje Mszy św. w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Miłakowie

Niedziela

03.05.2020

7:30

1.Za ++ Stefanię i Stanisława Najmowicz, Benedyktę i Aleksandra Wojciechowskich oraz ich rodziców

2.Za + Władysława Kwiatkowskiego ( greg./19)

9:00

Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Róży św. Cecylii i Róży Królowej Polski

11:00

W intencji parafian i dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

Za + Henryka Gabrielczyka

Poniedziałek

04.05.2020

8:00

1. Za + Władysława Kwiatkowskiego ( greg./20)

2.Za ++ rodziców Jadwigę i Antoniego Szypiłło,  za ++ babcie i dzieci oraz za ++ Marię i Jana Szypiłło

18.00

1.Za dusze w czyśćcu cierpiące

2.Za ++ Witolda, Genowefę Januszkiewicz oraz za + Lilę Boczkowską

Wtorek

05.05.2020

8:00

1.Z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Radosława

2.Za + Bolesława Wicińskiego – int. od mieszkańców z ul. Mazowieckiej

18:00

1.Za dusze w czyśćcu cierpiące

2. Za + Władysława Kwiatkowskiego ( greg./21)

Środa

06.05.2020

8:00

1.Zbiorowa za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy

2.Za ++ Mariannę i Bronisławę

18:00

1.Za + Władysława Kwiatkowskiego ( greg./22)

2.Za + Jana Tomasza

Czwartek

07.05.2020

8:00

1.Za + Władysława Kwiatkowskiego ( greg./23)

2.Za + Janinę Zawal – int. od byłej Róży z Bieniasz św. Weroniki

18:00

1.Za + Jana Kuncewicza w 1. rocznicę śmierci oraz jego ++ rodziców Reginę i Kazimierza

2.Za ++ Tadeusza, Henryka Świderskich, ++Jana, Janinę oraz ich rodziców z obojga stron

Piątek

08.05.2020

8:00

1.Za + Stanisława Rogulskiego

2. Za + Władysława Kwiatkowskiego ( greg./24)

3.Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej dla Ani i Grzegorza w 10. Rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa oraz o łaskę zdrowia dla ich synów.

18:00

1.Za ++ Stefanię i Stanisława Najmowicz i ich ++ rodziców

2.Za ++ Stanisławę i Stanisława Suchockich

Sobota

09.05.2020

8:00

1.Za + Władysława Kwiatkowskiego ( greg./25)

2.Za ++ Stanisława Tiurmorezow, ++Annę i Zygmunta oraz rodziców z obojga stron

18:00

1.Za dusze w czyśćcu cierpiące

2.Za + Franciszka Kaszetę i rodziców z obojga stron oraz za ++ Zenona, Romana, Edytę i Olgierda

Niedziela 10.05.2020

 

7:30

1.Za + Jana w rocznicę śmierci oraz za ++ Stanisława i Piotra

2.Za + Władysława Kwiatkowskiego ( greg./26)

9:00

Za ++ Mateusza Stępień i Patryka Cichosz

11:00

W intencji parafian i dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

  Intencje Mszy św. w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Miłakowie

Niedziela

26.04.2020

7:30

Za + Władysława Kwiatkowskiego ( greg./12)

9:00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia dla Czesława z okazji 60. rocznicy urodzin i dla Barbary z okazji 50. rocznicy urodzin

11:00

W intencji Parafian i Dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

Za + Henryka Gabrielczyka

Poniedziałek

27.04.2020

8:00

1.Za + Władysława Kwiatkowskiego ( greg./13)

2.Za ++ Stanisławę, Stanisława, Zygfryda  i Ryszarda Stefańskich

18.00

1.Za + Władysława Kumana w 1. rocznicę śmierci oraz ++ rodziców: Józefa i Antoninę

2.Za dusze w czyśćcu cierpiące

Wtorek

28.04.2020

8:00

1.Za + Władysława Rybak w 12. rocznicę śmierci

2.Za + Rafała Dobrzyńskiego

18:00

1.Za + Andrzeja Szupieńko w 4. rocznicę śmierci

2.Za + Władysława Kwiatkowskiego ( greg./14)

Środa

29.04.2020

8:00

1. Zbiorowa za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy

2. Za + Jana Tomasza od rodziny Zysków

18:00

1.Z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Zofii i Edwarda w 58. rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa

2. Za + Władysława Kwiatkowskiego ( greg./15)

Czwartek

30.04.2020

8:00

1.Za + Zygmunta i za ++ rodziców chrzestnych

2. Za + Władysława Kwiatkowskiego ( greg./16)

18:00

1. Za ++ Cecylię i Bronisława Stakun

2. Za + Jana w rocznicę śmierci

Piątek

01.05.2020

8:00

1.Za + Władysława Kwiatkowskiego ( greg./17)

2. Za + Janinę Zawal – int. od mieszkańców Nowych Mieczysław

18:00

1. Z prośbą o łaskę zdrowia dla syna Bogdana i opiekę Matki Bożej

2. Za + Teresę Knechta

3. Za + Kazimierza Bielawskiego w 3. rocznicę śmierci

Uroczystość Królowej Polski

Sobota

02.05.2020

7:30

Za + Czesława Kwiatka i ++ rodziców z obojga stron

9:00

Za ++ rodziców z obojga stron oraz za + siostrę Stefanię

11:00

1.Za dusze w czyśćcu cierpiące

2.Za + Władysława Kwiatkowskiego ( greg./18)

18:00

Za ++ z rodziny Murawskich: Ryszarda, Teresę, Zofię, Henryka i Stefana

Niedziela 03.05.2020

 

7:30

1.Za ++ Stefanie i Stefana Najmowicz, Benedyktę i Aleksandra Wojciechowskich oraz ich rodziców

2.Za + Władysława Kwiatkowskiego ( greg./19)

9:00

Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Róży św. Cecylii i Róży Królowej Polski

11:00

W intencji parafian i dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

Za + Henryka Gabrielczyka

  Intencje Mszy św. w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Miłakowie

Niedziela

MIŁOSIERDZIA

19.04.2020

7:30

Za ++ Henryka, Czesława oraz za ++ rodziców

9:00

1.Za ++Stefanię i Stanisława Najmowicz, Benedyktę i Aleksandra Wojciechowskich oraz ich rodziców

2. Za + Władysława Kwiatkowskiego ( greg./5)

11:00

W intencji Parafian i Dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

Za + Zdzisława Wicińskiego w 7. rocz. śmierci oraz za ++ Cecylię, Witolda i brata Jana

PONIEDZIAŁEK

20.04.2020

8:00

1.Za + Władysława Kwiatkowskiego ( greg./6)

2.Za + Andrzeja 18. rocznicę śmierci

18.00

1. Za dusze w czyśćcu cierpące

2.Za ++ Annę i Wiesławę i za ++ z rodziny Stefaniak i Januszkiewiczów

Wtorek

21.04.2020

8:00

1.Za + Władysława Kwiatkowskiego ( greg./7)

2.Za + Helenę w kolejną rocznicę śmierci i jej ++ rodziców i rodzeństwo

18:00

1.Za dusze w czyśćcu cierpiące

2.Za + Bernarda Soleckiego – int. od mieszkańców Rożnowa

Środa

22.04.2020

8:00

1. Zbiorowa za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy

2.Za + Janusza Dobrowolskiego

18:00

1.Za + Irenę Sinoradzką w 5. rocznicę śmierci

2. Za + Władysława Kwiatkowskiego ( greg./8)

Czwartek

23.04.2020

8:00

1.Za + Jerzego Targońskiego

2.Za + Władysława Kwiatkowskiego ( greg./9)

18:00

1.Za ++ rodziców, teściów, siostry, szwagrów i siostrzenicę

2.Za + Wojciecha Nowikiewicza i jego ++ rodziców oraz za ++ z rodziny Domańskich

Piątek

24.04.2020

8:00

1.Z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej dla syna Fidelisa

2. Za + Władysława Kwiatkowskiego ( greg./10)

18:00

1.Za + Hannę Butajło

2.Za ++ rodziców: Albina i Janinę Opryszczko oraz za ++ Edmunda i Albina

Sobota

25.04.2020

8:00

1.Za + Władysława Kwiatkowskiego ( greg./11)

2.Za + wujka Antoniego Szpakowskiego

18:00

1.Za + Albina Opryszczko

2.Za ++ Reginę, Kazimierza, Jana, Wacława Kuncewicz oraz za ++ Mariannę i Mariana Chodkowskich

Niedziela

26.04.2020

 

7:30

Za + Władysława Kwiatkowskiego ( greg./12)

9:00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia dla Czesława z okazji 60. rocznicy urodzin i dla Barbary z okazji 50. rocznicy urodzin

11:00

W intencji Parafian i Dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

Za + Henryka Gabrielczyka

  Intencje Mszy św. w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Miłakowie

Niedziela

WIELKANOCNA

12.04.2020

6:00

W intencji Parafian i Dobroczyńców Kościoła i klasztoru

9:00

Za + Jarosława Chomę

11:00

Z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Barbary i Krzysztofa z okazji 29 rocznicy zawarcia Sakramentu Małżeństwa

18:00

Za ++ Leokadię, Bronisław Kur oraz za + Jana

PONIEDZIAŁEK

WIELKANOCNY

13.04.2020

7:30

Za + Krzysztofa Krawczyk w 2.  rocznicę śmierci

9:00

Za ++ Stefanię i Stanisław Najmowicz i za ++ z rodziny oraz Benedyktę i Aleksandra Wojciechowskich i ich rodziców

11:00

Z prośbą o światło Ducha Świętego na czas egzaminu maturalnego dla Zuzanny

18.00

Za + Stanisława w 4. rocznicę śmierci oraz za ++ rodziców i brata

Wtorek

14.04.2020

8:00

1.Za ++ z rodziny Gutfrańskich: Stanisława, Stanisławę, Jana, Stanisławę i Kazimierza oraz za ++ z rodziny Paprockich: Zofię i Wincentego

2.Za ++ Janinę i Andrzeja Hurman

18:00

1.Za + Emilię Żaczkiewicz – int. od FZŚ

2.Za + Edwarda Kiapśnia w 11. rocznicę śmierci oraz za ++ Wiesławę, Jana i Andrzeja

Środa

15.04.2020

8:00

1.Zbiorowa za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy

2.Za + Władysława Kwiatkowskiego ( greg./1)

18:00

1.Za + Czesława Kwiatka oraz ++ rodziców z obojga stron

2.Za + Bogdana Filipowicza – int od sąsiadów z Polkajn

Czwartek

16.04.2020

8:00

1.Za + Władysława Kwiatkowskiego ( greg./2)

2.Z prośbą o łaskę nawrócenia i łaskę wiary dla Barbary, Elżbiety

i Magdaleny

18:00

Za + Jana Gołębiewskiego w 7. rocznicę śmierci i za + Kazimierę Gołębiewską w 1. rocznicę śmierci

Piątek

17.04.2020

8:00

1.Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Jagody i Oli z okazji 20. rocznicy urodzin oraz potrzebne łaski dla ich rodziców.

2.Za + Henryka Dzieciątek i jego ++ rodziców

18:00

1.Za + Andrzeja Budnik w rocznicę śmierci

2.Za + Władysława Kwiatkowskiego ( greg./3)

Sobota

18.04.2020

8:00

1.Za + Jana Ołdaka w 1. rocznicę śmierci

2. Za + Władysława Kwiatkowskiego ( greg./4)

18:00

1.Za ++ Anastazję i Antoniego Kiełbasa i  ich ++ dzieci oraz za ++ z rodzin: Hurman, Ołdak, a także Zygmunta, Agnieszkę i Adama

2.Za ++ Michała, Walerię i Ryszarda

Niedziela Miłosier-dzia

19.04.2020

 

7:30

Za ++ Henryka, Czesława oraz za ++ rodziców

9:00

1.Za ++Stefanię i Stanisława Najmowicz, Benedyktę i Aleksandra Wojciechowskich oraz ich rodziców

2. Za + Władysława Kwiatkowskiego ( greg./5)

11:00

W intencji Parafian i Dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

Za + Zdzisława Wicińskiego w 7. rocz. śmierci oraz za ++ Cecylię, Witolda i brata Jana

  

Intencje Mszy św. w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Miłakowie

Niedziela

05.04.2020

7:30

Za++ Stefanię, i Stanisława Najmowicz oraz ++ z ich rodzin

9:00

Z prośbą  o Boże błogosławieństwo,  potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla członków Róży św. Anny

11:00

W intencji Parafian i Dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

Za + Henryka Gabrielczyka

WIELKI

Poniedzia-

łek

06.04.2020

8:00

1.Za + Tadeusza Parszutę – int. od sąsiadów

2.Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Zofii i Władysława

18.00

1.za + Ewę Tomasz i jej ++ rodziców i rodzeństwo

2.Za ++ Krystynę Sawicką i Feliksa

WIELKI

Wtorek

07.042020

8:00

1.Za + Jana Tomasza – int od rodziny Jarosz i Maśnik

2.Za + Janinę Zawal– int. od uczestników pogrzebu

18:00

1.Za + Krystynę Dziurbacz w 11. rocznicę śmierci oraz za + Mariannę Sawicką w 2. rocznicę śmierci

2.Za ++ Katarzynę i Michała Szałaj oraz ++ z rodziny

WIELKA

Środa

08.04.2020

8:00

1.Intencja zbiorowa za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy

2.Za + Adelę Hoppe w rocznicę  śmierci oraz ++ Roberta i Teresę

18:00

1.Za ++ Marka i Romana

2.Za + Zofię w 2. rocznicę śmierci oraz za ++ Jana, Leszka, Zdzisława Rawskich

09.03.2020

WIELKI Czwartek

10.04.2020

WIELKI Piątek

11.04.2020

WIGILIA PASCHALNA

 

NIEDZIELA WIELKANOCNA

12.04.2020

6:00

Rezurekcja-W intencji Parafian i Dobroczyńców Kościoła i klasztoru

9:00

Za + Jarosława Chomę

11:00

Z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Barbary i Krzysztofa z okazji 29 rocznicy zawarcia Sakramentu Małżeństwa

18:00

Za ++ Leokadię, Bronisław Kur oraz za + Jana

PONIEDZIAŁEK

WIELKANOCNY

13.04.2020

 

7:30

Za + Krzysztofa Krawczyk w 2.  rocznicę śmierci

9:00

Za ++ Stefanię i Stanisław Najmowicz i za ++ z rodziny oraz Benedyktę i Aleksandra Wojciechowskich i ich rodziców

 

11:00

Z prośbą o światło Ducha Świętego na czas egzaminu maturalnego dla Zuzanny

18;00

Za + Stanisława w 4. rocznicę śmierci oraz za ++ rodziców i brata

  Intencje Mszy św. w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Miłakowie

Niedziela

29.03.2020

7:30

1.Za ++ Stefanię i Stanisława Najmowicz i za ++ z ich rodziny

2.Za + Kazimierę Wrzosek (greg./28)

9:00

Za + Grzegorza i za ++ rodziców i rodzeństwo

11:00

W intencji Parafian i Dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

Za + Zygmunta Gutfrańskiego

 

Poniedzia-

łek

30.03.2020

8:00

1.Za + Kazimierę Wrzosek (greg./29)

2.Z podziękowaniem za otrzymane łaski w 50. Rocznicę zawarcia sakramentu Małżeństwa Elżbiety i Jana oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata wspólnego życia i zdrowie dla całej rodziny

18.00

 1.Za + Irenę Heinich oraz za ++ Mirosława i Czesława Sasin

2.Za + Bogumiłę Stępień oraz za ++ Jana, Genowefę, Piotra i Henryka

Wtorek

31.03.2020

8:00

1.Za + Kazimierę Wrzosek (greg./29)

2.Za + Zofię Widrowską – int. od uczestników pogrzebu

18:00

1.Za dusze w czyśćcu cierpiące

2.Z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Krystyny Stakun z okazji 90. rocznicy urodzin

Środa

01.04.2020

8:00

1. Intencja zbiorowa za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy

2.Za + Jana Tomasza – int. od uczestników pogrzebu

18:00

1.Z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla dzieci i wnuków

2.Za + Katarzynę Staruch oraz za ++ Wacława i Melanię Hołowacz

Czwartek

02.03.2020

8:00

1.Za +  Karola Bartczaka w  2. rocznicę śmierci

2.Za + Bolesława Wicińskiego – int. od uczestników pogrzebu

18:00

1.Za ++ Józefa, Stanisława i ich rodziców oraz za ++ Józefę i Józefa

2.Za + Witolda Łątka

Piątek

03.04.2020

8:00

1.Za + Jana Tomasza – int. od rodziny Żarnochów i Teresy Jankowskiej

2.Za + Kazimierza Dobosza – int. od chrześniaka Romana

18:00

1.Za ++ Czesława Przerwę i syna Ryszarda

2.Za + Stanisława w 5. rocznicę śmierci

Sobota

04.04.2020

8:00

1.Za dusze w czyśćcu cierpiące

2.Za + Helenę Ciszewską – int. od uczestników pogrzebu

18:00

1.Za ++ Jadwigę i Władysława

2.Za + Henryka Bednarskiego i jego ++ rodziców i rodzeństwo

 

Niedziela

05.04.2020

7:30

Za++ Stefanię, i Stanisława Najmowicz oraz ++ z ich rodzin

9:00

Z prośbą  o Boże błogosławieństwo,  potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla członków Róży św. Anny

11:00

W intencji Parafian i Dobroczyńców Kościoła i klasztoru

18:00

Za + Henryka Gabrielczyka

  Intencje Mszy św. w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Miłakowie

Niedziela

22.03.2020