niedziela,
25 czerwca 2017

Ogłoszenia na Niedzielę 18.06.2017 r.

Nabożeństw odprawiane w naszym kościele:

Wtorek – ku czci św. Antoniego

Środa - do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek – ku czci św. Franciszka

Te nabożeństwa odprawiane są po porannych Mszach św.

Wspomnienia w liturgii Kościoła;

W środę – wsp. Św. Alojzego Gonzagi

W piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

W sobotę – Uroczystość narodzenia Jana Chrzciciela

Oktawa Bożego Ciała:

17:30 Różaniec

18:00 Msza św. z procesją eucharystyczną z nabożeństwem do Serca Pana Jezusa

Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków podczas procesji w czasie oktawy – do piątku włącznie.

Dziś podczas uroczystej Mszy o godz. 11:00 uczniowie klas IV-tych przeżywać będą swoją Rocznicę I Komunii Św.

We wtorek 20 czerwca o godz. 16:00 zapraszamy dzieci należące do: Róży św. Franciszka i Hiacynty oraz Szkolnego Koła Caritas do sali parafialnej na przedwakacyjne spotkanie.

W środę po Mszy św. wieczornej Akcja Katolicka zaprasza członków i sympatyków na spotkanie w sali parafialnej.

W piątek 23 czerwca zapraszamy o godz. 8:00 dzieci, rodziców i nauczycieli na uroczystą Mszę św. dziękczynną na zakończenie roku szkolnego

FZŚ zaprasza na doroczną pielgrzymkę do Częstochowy 21- 22 lipca. Zapisy u Pana Henryka Zalewy.

W przyszłą niedzielę 25 czerwca br. o godz. 9:00 zapraszamy wszystkich parafian na odpust Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Książniku. Piesza pielgrzymka pod przewodnictwem Gwardiana o. Arkadiusza spod kościoła parafialnego wyruszy o godz. 7:30 Zapraszamy do licznego udziału.

Już dziś zapraszamy na Festyn Parafialny, który odbędzie się 9 lipca br. na ogrodach klasztornych. Gwiazdą festynu będzie Zespół Gang Marcela. Całkowity dochód z festynu przeznaczony zostanie na cele charytatywne.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżywania Uroczystości Bożego Ciała.

Dziękujemy parafianom z ul. Olsztyńskiej nr: 14-20 za przygotowanie naszego kościoła do liturgii niedzielnej. O przygotowanie kościała parafialnego najbliższą niedzielę prosimy mieszkańców z ul. Olsztyńskiej nr 9B

W tym tygodniu odeszła do Pana śp. Eugenia Ostrowska-Stryjek.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen

Życzymy Bożego błogosławieństwa na każdy dzień

Franciszkanie