Ogłoszenia na XX Niedzielę zwykłą 20.08.2017 r.

Wspomnienia w liturgii Kościoła;

Poniedziałek -  wsp. św. Piusa X papieża

Wtorek – wsp. NMP, Królowej

Czwartek – święto św. Bartłomieja, Apostoła

Piątek - wsp. Św. Ludwika IX, króla patrona FZŚ

Sobota– uroczystość NMP Częstochowskiej

We wtorek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Krąg Biblijny.

25-27 sierpnia br. odbędzie się  II Pielgrzymka Szlakiem Sanktuariów Maryjnych: Wilno, Troki i Sokółka. O. Gwardian prosi o uzupełnienie wymaganych danych osobowych pielgrzymów w celu ubezpieczenia  oraz przypomina, że na Litwie obowiązuje  waluta – Euro (na własne wydatki). Msza św. w int. pielgrzymów i ich rodzin będzie sprawowana w piątek o godz. 8:00 rano.

Dziękujemy br. Arturowi za roczną posługę w naszej wspólnocie klasztornej i parafialnej życząc Bożego błogosławieństwa na nowej placówce zakonnej w Poznaniu.

W okresie wakacyjnym ( lipiec i sierpień) Kancelaria Parafialna jest czynna tylko w sobotę od godz. 10.00 do godz. 11.00. Sprawy pogrzebowe oraz inne ważne sprawy prosimy załatwiać po porannej lub wieczornej Mszy św.

Dziękujemy parafianom z Oś. XXX- lecia blok nr  12 i  ul. Świerczewskiego 1-24 za przygotowanie naszych kościołów do dzisiejszej liturgii niedzielnej. O przygotowanie kościoła parafialnego na następną niedzielę prosimy parafian z ul. Wł. Włodyki nr 1-20, natomiast o przygotowanie kościoła św. Elżbiety prosimy parafian z ul. Wł. Włodyki nr 21-36.

Parafianom oraz gościom życzymy Bożego błogosławieństwa na czas pracy i wypoczynku

Franciszkanie

niedziela,