niedziela,
25 czerwca 2017

W piątek 6 marca 2015 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Miłakowie odbył się FINAŁ ARCHIDIECEZJALNEGO KONKURSU WIEDZY BIBLIJNEJ IM. SŁUGI BOŻEGO KARD. AUGUSTA HLONDA „Ewangelia wg św. Jana”. Organizatorem tego konkursu jest Akcja Katolicka.

Konkurs ten z każdym rokiem obejmuje swoim zasięgiem nowe diecezje, w tym roku szkolnym,  tego samego dnia i o tej samej godzinie uczniowie rozwiązywali ten sam test w trzech diecezjach.

Tegoroczny konkurs był wyjątkowy także z tego powodu, że do udziału zaprosiliśmy szkoły podstawowe oraz  gimnazja znajdujące się na terenie naszej diecezji – mówi Agnieszka Bułak Z-ca Prezesa Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w Miłakowie. Po eliminacjach klasowych w poszczególnych szkołach odbyły się etapy szkolne, których zadaniem było wyłonienie 3 osobowych delegacji, które reprezentować będą szkołę w finale.